Рекомендації пацієнтам
Алексей Башкирцев

Если бы я взялся составлять медицинский букварь, то первую страницу в нем открывало бы слово «Аптечка». Предмет, без преувеличения жизненно важный. И, наверное, не стоит лишний раз напоминать о необходимости всегда иметь его под рукой, будь-то дома или на работе (хорошо бы, чтобы об этом позаботилось ваше начальство!), в автомобиле (тем более, ее присутствием там традиционно обеспокоены автоинспекторы) или в загранпоездке. Хочу лишь немного поговорить о том, что в ней непременно должно наличествовать.

 

1- ий Народний Рейтинг Лікарів України (1НРЛУ)

Якщо Ви стурбовані проблемою типу "Шукаю лікаря" , "Допоможіть знайти лікаря", "Порекомендуйте лікаря", то Вам допоможе 1- ий Народний Рейтинг Лікарів України (1НРЛУ) - унікальний спеціалізований проект, де Ви можете знайти кращого фахівця у своєму місті або ж зрозуміти, до якого специалиста не варто звертатися. На рейтингу 1НРЛУ Ви можете зареєструвати свого лікаря або поставити оцінки будь-якому лікареві Рейтингу, якщо Ви були його пацієнтом.

Інна КОСЯНЧУК - Урядовий Кур'єр

15.12.2010 - У Києві в новому році з'явиться лікарняна каса. Ось такий подарунок під ялинку столичним жителям. Тільки кому це потрібно? Не секрет же, що нашу медицину безплатною можна назвати тільки умовно. За ліки - плати, за обстеження -плати... А тепер ще до цих платежів додадуться внески в лікарняну касу. Це що - чергове викачування грошей? У редакції "Урядового кур'єра" пролунало вже кілька телефонних дзвінків з такими запитаннями. Відповісти на них і розповісти, навіщо потрібні такі інституції, ми попросили голову Асоціації працівників лікарняних кас України, професора Валентина ПАРІЯ.