Умови вступу до МЛК

Благодійна організація «Муніципальна лікарняна каса міста Києва» передбачає три типи членства: індивідуальне, колективне і сімейне.

  • Індивідуальне членство передбачає перший вступний внесок у розмірі 50 грн, подальший щомісячний внесок 70 грн причому всі потрібні квитанції можна сплатити у відділенні банку. Кожен, хто бажає вступити до благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса міста Києва», пише заяву на ім’я Голови правління благодійної організації «Муніципальна лікарняна каса міста Києва». В заяві вказують: прізвище, ім’я, по-батькові, ідентифікаційний код, дату народження, адресу, телефон, місце роботи. Сплачує вступні та членські внески.
  • Колективне членство до лікарняної каси здійснюється шляхом подачі заяв керівникові, з подальшим укладанням договору з підприємством, компанією і т.д. Кількість охочих вступити до каси повинно бути більше двох людей. При колективному членстві заява пишеться на ім’я керівника організації, згідно якої членські внески відраховуються з заробітної плати. Заключається угода про колективне членство між підприємством та МЛК.
  • Сімейний членство передбачає пільги для дітей до 18 років. Так, їх батьки, за умови, що вони самі вступили до кас, платять за свою дитину 30 грн на місяць. При цьому, якщо дітей в сім'ї двоє, внесок за них залишається таким самим.

Громадяни набувають можливості користуватися правами члена ЛК через 3 календарних місяці з моменту вступу до МЛК після сплати ними вступного та трьох щомісячних членських внесків. Моментом вступу до МЛК вважається дата поступлення коштів на розрахунковий рахунок МЛК.

Розмір:

  • вступного внеску складає 50,00 грн;

щомісячного внеску:

  • для дорослого населення – 70 грн.;
  • для дітей (до 18 років) – 30 грн., незалежно від кількості дітей, за умови членства одного з батьків.

При вступі громадяни мають можливість ознайомитися з положеннями, що регламентують отримання медичної допомоги.