Новини
Реформа охорони здоров`я спрямована на підвищення якості медичної освіти, - О. Квіташвілі

4 квітня 2016

Міністр охорони здоров`я України Олександр Квіташвілі під час робочого візиту у Тернопільську область зустрівся із науково-викладацьким складом Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського. Під час виступу перед викладацьким складом Олександр Квіташвілі зазначив, що реформи в системі охорони здоров`я націлені в тому числі на те, аби кожен студент медичного навчального закладу отримав якісну освіту.

 

«Система вищої медичної освіти повинна розвиватися безупинно. Якщо є можливість розвивати та вкладати інвестиції медичних вищих навчальних закладів у клінічні бази клінік, лікарень, то її необхідно якнайшвидше реалізовувати. Міністерство охорони здоров`я України готове до будь-якої співпраці, а також докладає зусиль, аби нівелювати вплив чиновницькою вседозволеності на розвиток системи охорони здоров’я в державі», - додав Міністр.

 

Під час зустрічі обговорювалися питання дитячої кардіохірургії, забезпечення вакцинами, подальші напрацювання та реалізація державної програми для допомоги хворим вірусним гепатитом, а також питання функціональної підготовки медичних кадрів.

 

Крім того, Олександр Квіташвілі акцентував увагу на необхідності реалізовувати право обрання студентами предметів. На його думку, це зменшить навантаження для професорсько-викладацького колективу та збільшить дослідницьку діяльність, яка відіграє дуже важливу роль в медичних університетах.

 

Прес-служба МОЗ України

Джерело:  moz.gov.ua/ua/portal/pre_20160328_a.html