Новини
За минулий тиждень регіони отримали медикаментів та виробів медичного призначення на суму більше 56 млн грн

8 жовтня 2012

За підсумками минулого тижня відповідно до укладених договорів 2012 року поставлено лікарських засобів і виробів медичного призначення на загальну суму більше 56 млн грн. Здійснювалися поставки на державні підприємства і розвезення у лікувально-профілактичні заклади за багатьма програмами і заходами. Спектр напрямів медикаментозного забезпечення помітно з кожним днем все більше розширюється. За всіма основним програмами поставки продовжують здійснюватися активними темпами.

 

Услід за динамічними поставками по онкології, імунопрофілактиці, гемофілії, найбільша динаміка поставок сьогодні спостерігається за виробами медичного призначення для лікування серцево-судинних захворювань. Протягом минулого тижня надійшло кардіовиробів майже на 19 млн грн.Левову частину поставок, більше ніж на 12 млн грн , займають оксигенатори (для немовлят з магістралями кровопровідними, для дітей до 15 кг з магістралями кровопровідними, для дорослих із комплектом магістральних труб).

 

Тим часом протягом минулого тижня лікувально-профілактичні заклади областей отримали лікарських засобів (рентгенконтрасна йодовмісна речовина, стрептокіназа) і виробів медичного призначення (стент-система з лікувальним покриттям, стент-система без лікувального покриття, пластина гемостатична, пристрій для проведення операцій абляції на відкритому серці, пристрої для вакуумної стабілізації міокарду та верхівки серця (комплект), мікрокатетер та ін.) на понад 17 млн грн за нещодавніми поставками.

 

Приблизно співмірними темпами у грошовому виразі продовжують надходити імунобіологічні препарати, АРВ-препарати, онкологічні лікарські засоби. Минулого тижня склади уповноважених державних підприємств поповнилися цими препаратами загалом на 12 млн грн.

 

Поставлено вакцину для профілактики гепатиту В у кількості 500 740 доз. Також надійшли препарати по онкології "доцетаксел", "ондансетрон", "рентгеноконтрастна йодовмісна речовина". Повністю розвезено до регіонів України "іматиніб мезилат" і "гозерелін" для лікування онкохворих дорослого віку і "карбоплатин" для забезпечення лікувальної терапії онкохворих дітей.

 

Для лікування і профілактики СНІДу поставлено "абакавір" (розчин), а розвезено в регіони протитуберкульозні препарати "стрептоміцин", "канаміцин", "амікацин", "моксифлоксацин".

 

Поставлено фактор коагуляції крові людини VIII та фактор Віллебранда на 2,4 млн грн (гемофілія), комплекти для діалізу з діалізатором (трансплантація) на 473 тис грн , витратні матеріали для автоматичного плазмаферезу для апарату типу "Автоферезіс С" на 13,7 млн грн(донорство), набір реактивів для скринінгу новонароджених на фенілкетонурію та вроджений гіпотиреоз майже на 3,4 млн грн , а також "фолітропін-бета" і "трипторелін" на 1,8 млн грн (допоміжні репродуктивні технології). Також у регіони наразі поставляється "еверолімус" і "циклоспорин" (трансплантація), "тест-смужки до глюкометрів" (цукровий діабет).

 

Прес-служба МОЗ України

Джерело:  moz.gov.ua/ua/portal/pre_20121005_2.html