Новини
400 медиків пройшли курс з англомовної підготовки до Євро-2012

31 травня 2012

У Києві завершився перший та другий етапи урочистого нагородження медичного персоналу, що вивчав іноземну мову до ЄВРО 2012 за програмою проекту "Open Healthcare English 2012".

 

Столичні медики першими з усіх міст приймаючих ЄВРО успішно здали іспити на готовність спілкуватися з іноземними гостями англійською мовою. 400 спеціалістів із різних державних медичних закладів, які були визначені міськими головними управліннями охорони здоров'я для обслуговування ЄВРО, отримали пам'ятні заохочувальні сертифікати від імені Міністерства охорони здоров'я України, Київської міської державної адміністрації та БФ Родіона Бутко "Благо".

 

Унікальні іменні нагороди за старання та плідну працю у підготовці до проведення чемпіонату і за особистий внесок у розвиток вітчизняної медичної галузі були спеціально створені для вітчизняних медичних спеціалістів в рамках підготовки до проведення чемпіонату. Сьогодні випускники проекту здатні задовольнити усі потреби столиці в наданні медичної допомоги іноземним вболівальниками і туристам згідно міжнародних правил та вимог УЄФА.

 

Програма "Open Healthcare English 2012" з англомовної підготовки українських медиків тривала вісім місяців. Вона створена БФ "Благо" спеціально для медичного персоналу із міст приймаючих ЄВРО-2012 за сприяння Міністерства охорони здоров'я України та міських державних адміністрацій.  

 

Прес-служба МОЗ України

Джерело:  moz.gov.ua/ua/portal/pre_20120529_2.html