Новини
Під час Євро-2012 діятимуть мобільні амбулаторії для проведення тестів на ВІЛ та гепатит В

29 травня 2012

2 червня 2012 року стартує відкриття Європейського селища в рамках футбольного чемпіонату Євро-2012. В рамках нового етапу Національної інформаційної кампанії «Не дай СНІДу шанс!» на території селища проходитимуть заходи, націлені на популяризацію здорового способу життя та привернення уваги молоді до проблеми ВІЛ/СНІДу.

 

Також на території Європейського селища щоденно в мобільних амбулаторіях буде проводитись тестування для бажаючих за допомогою швидких тестів на ВІЛ, ІПСШ, вірусний гепатит В.

 

Про це йшлося 24 травня під час чергової зустрічі Держслужби України соцзахворювань, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ДУ «Український центр профілактики і боротьби зі СНІДом МОЗ України», Київського міського центру профілактики і боротьби зі СНІДом, Вінницького обласного центру профілактики і боротьби зі СНІДом, ЮНЕЙДС, «Міжнародного Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні», ЮНІСЕФ, «Всеукраїнської мережі ЛЖВ», фонду «Розвиток України» та інших організацій.

 

Наразі складено графік функціонування Євроселища, який передбачає насичену розважальну та виховну програму: футбольні матчі дитячих команд «Чесна гра», ігри, виступи зірок шоу-бізнесу та спорту.

 

Планується, що в День молоді, 28 червня, відбудеться урочисте відкриття виставки плакатів «Мистецтво проти СНІДу», а також масштабний концерт за участю українських зірок.

 

Прес-служба МОЗ України за матеріалами
Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально-небезпечних
захворювань

Джерело:  moz.gov.ua/ua/portal/pre_20120528_2.html