Новини
Президент України Віктор Янукович призначив Віце-прем'єр-міністром України - Міністром охорони здоров'я Раїсу Богатирьову

16 лютого 2012

Відповідний Указ № 89/2012 Президент підписав у вівторок, 14 лютого.

 

15 лютого у Міністерстві охорони здоров'я за дорученням Глави держави Прем'єр-міністр України Микола Азаров представив Раїсу Василівну Богатирьову колективу Міністерства.

 

"Представляючи вам нового Віце-прем'єр-міністра України - Міністра охорони здоров'я, сподіваюсь перш за все на довготривалу її діяльність, на плідну, ефективну співпрацю. Вважаю, що це буде гідне продовження тих рішучих кроків у реформуванні медичної галузі, що вже розпочаті. Основне завдання Уряду і Міністерства охорони здоров'я зокрема, - проведення медичної реформи таким чином, що забезпечити у першу чергу якість надання медичних послуг, щоб були помітними позитивні результати, зокрема, збільшення тривалості життя, зниження показників дитячої й материнської смертності, і смертності взагалі. Ми маємо докласти максимум зусиль на впровадження нових ефективних методів лікування і профілактики у нашій медицині, вирішення тих кардинальних завдань, що стоять перед галуззю" - зазначив Прем'єр-міністр України.

 

У свою чергу Раїса Богатирьова наголосила, що розуміє всю складність завдань, поставлених перед нею Президентом. Вона запевнила, що докладе всіх зусиль для негайного покращення ситуації у сфері охорони здоров'я.

 

Прес-служба МОЗ України

Джерело:  moz.gov.ua/ua/portal/pre_20120215_2.html