Новини
На Дніпропетровщині відкриють Обласний перинатальний центр

15 лютого 2012

На Дніпропетровщині активно реалізується Національний проект "Нове життя - нова якість охорони материнства та дитинства", який впроваджується за ініціативи Президента України Віктора Януковича. Влітку цього року в області планується відкрити на базі Обласної дитячої клінічної лікарні перинатальний центр III рівня.

 

"Ми розуміємо важливість створення цього комплексу для підвищення якості охорони материнства та дитинства на Дніпропетровщині. Обласна влада виділила на цей проект близько 3,2 млн грн.. Також ми отримуємо фінансову підтримку від Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України", — зауважила головний лікар Дніпропетровського міського пологового будинку №2 Людмила Падалка.

 

Обласний перинатальний центр розрахований на 89 ліжко-місць та 4000 пологів на рік. У складі перинатального центру передбачається функціонування акушерського відділення на 59 ліжок, в тому числі 7 ліжок інтенсивної терапії для жінок, відділення інтенсивної терапії для новонароджених на 7 ліжечок та відділення патології вагітних на 30 ліжок.

 

Це сприятиме підвищенню якості медичних послуг під час вагітності, пологів та у післяпологовий період. Для забезпечення високого рівня медичних послуг придбано 149 одиниць медичного обладнання на суму 14,4 млн грн.

 

Зараз ведеться фахова підготовка медиків, які працюватимуть у цьому центрі. Вже підвищили кваліфікацію 42 лікаря та 23 молодших медичних спеціаліста.

 

Прес-служба МОЗ України

Джерело:  moz.gov.ua/ua/portal/pre_20120214_1.html