Новини
Будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу НДСЛ лікарні «Охматдит» триває

18 серпня 2011

Надання високоспеціалізованої медичної допомоги дітям на рівні такого закладу охорони здоров’я як НДСЛ "Охматдит" дає можливість отримати необхідну допомогу усім дітям з усіх регіонів України. Задля покращення надання високоспеціалізованої медичної допомоги хворим на різні види патологій триває будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу НДСЛ лікарні «Охматдит».

Днями Перший заступника Міністра охорони здоров`я України Раїса Мойсеєнко здійснила огляд будівельного майданчика та провела робочу зустріч з представниками трудового колективу та профспілкової організації НДСЛ «Охматдит». Вона наголосила, що Міністерством вже затверджено медичне завдання на проектування та будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».

За Наказом Національного агентства з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу та реалізації інфраструктурних проектів № 346 від 15.06.2011 р. функції замовника робіт з розроблення проектно-кошторисної документації та будівництва сучасного лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» покладено на Державне підприємство «Інфраструктурні проекти».

На сьогодні в рамках реалізації Проекту вже здійснені певні кроки, зокрема:
підготовлені та погоджені вихідні дані Замовника для початку робіт по виконанню Проекту;
відкрито рахунок на фінансування Проекту;
отримано погодження фінансування паспорту бюджетної програми;
проведене обстеження зовнішніх інженерних мереж, отримано ТУ на інженерні мережі для перенесення з-під плями забудови та підключення нового корпусу;
закінчується підготовка приміщень для переселення відділень корпусів, що підпадають під зону забудови; укладені договори на технічне обстеження існуючих корпусів,
завершуються роботи з геологічних та гідрогеологічних вишукувань;
погоджено в архітектурному управлінні м. Києва генеральний план з розташуванням новобудови НДСЛ «Охматдит»;
проводиться технічне обстеження існуючих корпусів тощо.


Прес-служба МОЗ України

Джерело:  moz.gov.ua/ua/portal/pre_20110817_1.html